Saturday, August 29, 2009

Telepaatiast

Avastasime hiljuti Britiga, et oleme täielikud telepaadid. Kõik millest me räägime, saab mingil moel teoks.

Mõned veenvad näited siis ka:

Wild Dances
Rääkisin Britile just sellist huvitava fakti, et kui Ruslana Eurovisioonil esines, siis tal polnud püksikuid jalas. (Mille peale tal oli vastu panna, et ka Malta lauljal polnud). Igatahes. Ja paar päeva hiljem sõidame Lätti ja valime mu isa autost plaati. Üritame midagi hästi imelikku võtta ja ette juhtub ise tehtud plaat pealkirjaga "Taheva 2004". Sellel oli Ruslana Wild Dances-it 3 korda. Kahes keeles.

Rio De Janeiro
Olime siis Lätis. Ja vaatasime FTVd. Seal oli käimas Rio De Janeiro-le pühendatud karnevali nädalavahetus. Terve nädal tantsiti lambadat ja sambat. Ja siis tuleme esmaspäeval kooli ja hakkame muusika tunnis õppima Brasiilia teemat ja vaatame karnevali videosid.
Live-laugh-love
Meil käib koolis üks inglise keele õpetaja, kes räägib hästi puiselt inglise keelt. Ta ei õpeta meid, aga kunagi oli ta meil asendusõpetaja ja 'kõik said paraja kõhutäie naerda'. Ükspäev ütlesin ma Britile midagi, tehes järgi seda õpetajat. Ja me tegime teda mitu päeva järjest järgi. Ja nüüd eile tuli ta meile jälle asendusõpetajaks.

VS
Millegi pärast rääkisime Britiga Victoria's Secreti modellidest ja kui Britt koju läks oli ta ema talle VS-i lõhna toonud. Müstika!

Macarena
Ma nägin kanalilt '7' Macarena muusikavideot. Ja tahtsin siis Britile seda lindistada aga ei jõudnud, sest see sai läbi ennem. Ja siis rääkisin talle sellest, et milline see oli ja ta oli kurb, et ta seda näha ei saanud. Ja täna muusika tunnis (Kus meil oli ju Brasiilia teema!) laskis õpetaja seda sama videot.

Sensiatsiooniline Košmaar
Me naerame alati, kui meie 'hea sõber' K. loeb kirjandeid või muid töid eesti keele tunnis ette. Ta kasutab ebamääraselt palju võõrsõnu. Eriti populaarsed on sõnad kontekst, elementaarne, primaarne, ooverlokne, trikoloorne jne. Ja siis kui me sellest pikemalt hakkasime rääkima, tuli kirjanduse tunnis teema "Ajakirjanduse põhitõed" ning üks punkt, mida teha ei tohi lugu kirjutades oli - Liigne võõrsõnade kasutamine- !!!

Cheaper by The Dozen
Ma rääkisin Britile Alyson Stonerist. Ja mainisin talle, et ta on see tüdruk konna mütsiga Cheaper by the Dozen-ist. Ja järgmisel hetkel märkasime, et Briti õde Susanne vaatab parasjagu seda filmi.

Ja neid on veel...!

No comments:

Post a Comment