Monday, December 21, 2009

Merily TOP 10 jõulusoovide nimekiri kataloogist SELECT

"BIG" SUURENDAJA
http://www.select.no/selectshop/44347.jpg
Eriti suur suurendaja, mis aitab Sul lugeda raamatuid, kaarte, telefonikatalooge või tegelda hobitööga ilma prillideta. Sellel on tugijalad, mida võid lahti võtta või kasuta riputusnööri, mis võimaldab Sul tegutseda vabade kätega.

ARMUNUD LUIGED

http://www.select.no/selectshop/62679.jpg
Need elegantsed luiged on uskumatult kaunid ja peenelt viimistletud. Peegeltaust, reljeefne klaas ja kuldsed detailid teevad sellest esemest erakordse iluasja, mis kütkestab – nagu elusad luigedki!

TANTSIV JÕULUKUUSK
http://www.select.no/selectshop/62596.jpg
Aseta kuusk keset lauda ning see tantsib, laulab, mängib ja pöörleb, lõbustades kõiki.

MADRATSITE LIITERIBA
http://www.select.no/selectshop/62018.jpg
annavad pehme ülemineku ning nende alumisel küljel on madratsite vahet täitev kiil. Moodustad kiiresti ja lihtsalt tervikliku kaheinimesevoodi mida oled alati soovinud - ja seda väga soodsa hinna eest.

PARUKAS "ANNA"
http://www.select.no/selectshop/58263.jpg
Parukas on valmistatud väga loomutruu välimusega materjalist ning näeb välja nagu sinu enese juus!

KAASASKANTAV SIIBER
http://www.select.no/selectshop/54178.jpg
Vajalik abivahend neile, kel esineb tervisehäireid nii öösel kui päeval. Abi kodus, suvilas või reisil olles. Seda kaasaskantavat siibrit on lihtne kasutada ning see ei määrdu. Kandesang ja kindel keeratav kaas. Komplektis eraldi otsik naiste jaoks. Löögikindel.

DELFIINIDEGA UKSEKARDIN
http://www.select.no/selectshop/49551.jpg
Ilus ja mõistlik lahendus värske õhu tuppa laskmiseks, ilma et tülikad putukad saaksid Sinu kodus vabalt tegutseda! Kaunid uksekardinad on valmistatud bambusevarte osadest, mis on ilusa delfiinimustriga ka käsitsi maalitud. Kardinad lasevad värske õhu sisse, kuid takistavad kärbeste, sääskede ja herilaste sissepääsemist. Kardinad sobivad samuti kenasti kahe toa ukse vahele.

JÄÄNAGAD
http://www.select.no/selectshop/58750.jpg
tugevate libisemiskaitsetega jalatsi all hoiad kogu jala tugevasti maas, mitte ainult kinganina või kanna osa. Neid on lihtne kingapaaride vahel vahetada.

PADI "AN MIN MAKURA"
http://www.select.no/selectshop/57075.jpg
"An Min Makura" padi- pakub tuge ja on samas meeldivalt pehme.

SPORDIDRESS "OSLO"
http://www.select.no/selectshop/55517.jpg
Jakil on täispikk tõmblukk, 2 taskut, stretch ääris varrukatel. Pükstel on sobiv pael, kummiosa, klappide ja takjakinnitusega külg- ja tagataskud ning praktiline tõmblukk sääreosal. "Oslo" on dress, mis sind tõesti rõõmustab - treeningriietus, mis pakub rõõmu aastaid.No comments:

Post a Comment